У Новій Каховці після Нового року відбулась ротація — у місто прибуло набагато більше військових, більшість з них — молоді хлопці. Місцеві повідомляють, що ті часто пиячать та бʼються між собою.

Російські окупанти на території Херсонської області

Про це газету з Херсону поінформував міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

У місто після Нового року заїхало дуже багато російських військових. Місцеві нарікають, що такої кількості раніше не було.

«Там вони, наприклад на проспекті Дніпровському, позаймали всі квартири. І там десь хтось пішов перевірити, чи їхню квартиру не забрали, то кажуть, що всі пʼють, бʼються між собою», — розповів мер Нової Каховки.

До того ж, більшість хлопців, за свідченнями місцеви, є доволі молодими за віком.

Також у місті постійно чути, як росіяни ведуть вогонь проти ЗСУ.

«Через місто постійно у бік Кринок летить. Чутно вистріли, чи це гарматні постріли, чи це Гради, чи вертольоти/літаки долітають до території з боку Чернянки. І на той бік, на правий, обстріли ведуть постійно», — повідомив Володимир Коваленко.

Найбільше на постійні військові дії окупантів нарікають мешканці таких населених пунктів, як Обривка, Маслівка, Тополівка, а також Піщане, де серед ночі на вулиці виїздять танки, ведуть години півтори обстріл, а потім знову ховаються.

Нагадаємо, обстріли у Новій Каховці активно лунають від початку 2024 року. На початку січня навіть зникав звʼязок та світло.

Информаційна агенція LIKE-NEWS з Херсонської області

От admin