Російські окупанти в Херсонській області

«Чорним днем» для своєї артилерії назвали російські окупанти з угруповання «Дніпро» минулу добу. Так прокоментували телеграм-канали ворога знищення 20 великокаліберних гармат протягом 1 січня.

Російські окупанти на теренах Херсонської області

Зокрема, про масовану атаку дронами повідомляє канал «ВДВ за честность и справедливость», автори якого ймовірно є офіцери зі штабу ворожого угруповання «Дніпро».

За інформацією джерела, ЗСУ завдали удару по місцю дислокації артилерії, яка була відведена від ріки Дніпро приблизно на 20 кілометрів за районі Олешківських пісків.

«Кількість виведених зі строю артсистем наближається майже до двух десятків, а це вже дивізион», — пише телеграм-канал.

Інформацію про знищення 20 одиниць артилерії сьогодні підтвердили в ОК «Південь». Крім цього, ворог втрати безпілотник «Мерлін», два ударним БпЛА «Ланцет» і дві одиниці автобронетехніки.

Як пише ворожий телеграм-канал, у штабі угруповання «Дніпро» давно прогнозували такий розвиток подій із знищенням артилерії. Були намагання деяких офіцерів донести прогноз до командувача — генерала Михайла Теплинського разом із порадами про відведення техніки на більш дальні дистанції.

«Тепер після цих втрат доведеться все ж відвести арту далі, в глибину тилу, що позначиться на точності її стрільби. Іншими словами, артпідтримка наших штурмовиків в районі населеного пункту Кринки зупиниться, як раніше зупинилися й авіаційна підтримка», — пише телеграм-канал окупантів.

Джерела окупантів також зазначають на зменшення підтримки дій Теплинського серед особового складу. З’явилася інформація про те, що очільник так званого «міноборони» рф Шойгу вже вирішив звільнити генерала з посади.

Варто нагадати, що інформація про відсторонення Теплинського була оприлюднена на початку грудня цього року. Тоді було заявлено, що військами на Херсонському напрямку де-факто керує тактично-штабна група «Національного центру управління обороною рф» під командуванням полковника Віктора Шмурова. Але офіційного підтвердження відставки Теплинського не було.

Наразі ж українські військові продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонської області. Зокрема, в населеному пункту Кринки. Російські окупанти попри втрати продовжують намагання вибити ЗСУ з плацдармів. За минулу добу ворог здійснив 18 невдалих штурмів.

От admin