Служба безпеки України виявила колаборантку, яка з початку окупації працювала на російську федерацію у селищі на Херсонщині.

Директорка Чкаловської школи на Херсонщині отримала підозру від СБУ за колаборційну діяльність

Вона підтримала окупантів під час захоплення населеного пункту, за що її було призначено директором «Чкаловської школи Новотроїцького муніципального округу».

Згідно з повідомленням пресслужби УСБУ в Черкаській області, колаборантка не тільки слідувала наказам окупаційної влади, але й примусово залучала викладачів до роботи в навчальному закладі згідно з освітніми стандартами рф.

Вона також впроваджувала освітні програми та навчання за російськими підручниками і активно проводила пропаганду серед шкільного колективу, розповсюджуючи ворожі наративи.

Співробітники СБУ задокументували її злочинну діяльність і зараз слідчі СБУ оголосили їй підозру за частиною 3 статті 111-1 Кримінального кодексу України, яка стосується колабораційної діяльності.

В даний час вона ухиляється від правосуддя, переховуючись на тимчасово окупованій території. Операцію проводили співробітники СБУ Черкаської області під керівництвом обласної прокуратури.

От admin