Андрій Костюк колаборант з Берислава Херсонської областіАндрій Костюк колаборант з Берислава Херсонської області

Приморський районний суд Одеси виніс заочний вирок у 10 років ув’язнення голові окупаційної адміністрації Бериславського району Херсонської області, Андрію Костюку, як це вказано у судовому реєстрі.

Суд також конфіскував майно Костюка, заборонивши йому протягом 10 років займати будь-які посади в органах державної влади, управління, місцевого самоврядування, правозахисних та правоохоронних організаціях.

Костюку було пред’явлено звинувачення у колабораціонізмі. Згідно з даними слідства, він почав співпрацю з російською стороною у травні 2022 року.

Слідство стверджує, що на займаній посаді Костюк організовував життєдіяльність на територіях, окупованих Росією, включаючи перереєстрацію місцевого бізнесу за законами Росії, введення рублевої зони тощо

Андрій Костюк з Берислава

Голова Бериславської міської ради в Херсонській області перейшов на бік ворога під час воєнного стану та збройного конфлікту, добровільно зайнявши посаду в органах місцевого самоврядування.

13 липня 2022 року Андрія Костюка звільнили з посади директора Бериславського педагогічного коледжу, як повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський у інтерв’ю МОСТу.

18 травня 2022 року російські окупанти призначили Костюка гауляйтером Бериславського району. Про можливість такого призначення зазначалося на початку квітня.

До повномасштабного вторгнення Костюк був директором Бериславського спеціалізованого педагогічного коледжу імені В. Ф. Беньківського Херсонського державного університету.

У 2020 році Костюк балотувався до Бериславської міської та районної ради від «Блоку Володимира Сальдо», але не був обраний.

Він є фігурантом бази «Миротворець».

Костюк народився 3 квітня 1983 року у місті Берислав, Херсонської області.

От admin