Андрій Олександрович ЄВСТРАТОВ – наш земляк, народився 21 вересня 1981 року у смт. Партизани Генічеського району Херсонської області.

Хто такий Андрій Євстратов який очолив при окупаційній владі російський федеральний партійний суспільний проект «Детский спорт» в Херсонській області

У 1999 році успішно закінчив Партизанську середню школу і вступив до Генічеського медичного училища, навчання в якому завершив із «червоним дипломом» у 2002 році.

Потім три роки працював за спеціальністю та паралельно навчався у Харківській Національній академії міського господарства.

Після закінчення у 2005 році активного освіченого юнака у свої 22 було запрошено на посаду заступника Генічеського міського голови з питань житлово-комунального господарства.

У 2006 році був переведений до Генічної районної ради, де став радником керівника, а у квітні 2007-го знову повернувся до виконкому Генічної міськради на посаду заступника міського голови, де працював до жовтня 2010 року.

За час роботи в Генічеській міській раді отримав безцінний досвід в управлінні міським господарством, доклав чимало зусиль до організації газифікації Генічеська та боротьби з підтопленням.

У цей час у Генічеську було проведено капітальний ремонт дорожнього покриття, вулиць Гоголя, Махарадзе, Червоноармійської, Ковпака, розпочато будівництво вуличного освітлення та модернізацію артезіанських свердловин.

Молодого перспективного фахівця помітили, оцінили його успіхи та цілеспрямованість.

У 2010 році його було призначено на посаду першого заступника голови Генічеської райдержадміністрації, а у вересні 2013-го йому було довірено посаду голови Скадовської райдержадміністрації Херсонської області – теж курортного регіону як і Генічеський район зі своїми проблемами та досягненнями.

У квітні 2014 року, після революційних подій у Києві, Євстратова було переведено на посаду голови Новотроїцької райдержадміністрації — в регіон аграрний, що кардинально відрізняється від двох попередніх.

Зрозуміло, що молодого керівника все одно тягнуло додому до Генічеська, де хотілося працювати на благо земляків, використовуючи вже накопичені знання та досвід.

Паралельно він навчався управлінській справі у Національній академії державного управління за Президента України.

Через низку об’єктивних причин і, переважно, через внутрішні переконання в жовтні 2014 року Андрій Олександрович, нарешті, повернувся до рідного Генічеська і був призначений заступником Генічеського міського голови.

У 2014 році він з відзнакою закінчив навчання у НАДУ при Президентові України та був включений до кадрового резерву на посаду заступника голови обласної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства.

Також О.Євстратов, будучи членом Президентського кадрового резерву, отримав знання та досвід роботи у міністерствах та відомствах Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента.

У 2015 році його було обрано депутатом Генічеської районної ради, а потім і його головою.

За час роботи в Генічеській райраді командою під керівництвом Андрія Євстратова було реалізовано безліч проектів щодо покращення об’єктів соціально-культурної сфери, які перебувають в управлінні цього органу місцевого самоврядування: у Генічеському районі було відкрито два нові дитячі садки, модернізовано системи опалення у практично всіх школах Генічеського району , відремонтовано дахи, замінено вікна на енергозберігаючі, відкрито пункт швидкої медичної допомоги у с.Рівне, відремонтовано низку сільських ФАПів, Будинків культури та багато іншого.

Тому, маючи величезний багаж знань та досвід роботи на різних посадах та у різних сферах, Андрій Євстратов впевнено йде на вибори, знаючи та розуміючи проблеми кожного населеного пункту, підприємств та організацій, об’єктів соціально-культурної сфери, а також шляхи їх вирішення.

Тому люди його знають та довіряють йому.

Лариса ТЕРЕЩЕНКО

Джерело — Биография Андрея Евстратова
кандидата на должность главы Генической объединенной территориальной громады

От admin