Генічеськ ua разом із нашими читачами продовжує виявляти вчителів – колаборантів Генічеського району, які з перших днів окупації побігли за рашисткою гуманітарною допомогою та за 10 тисячами рублів, і добровільно пішли на співпрацю з російською окупаційною владою.

Водько Галина Анатоліївна, вчителька математики з села Привільне

Серед цих колаборантів — Водько Галина Анатоліївна, вчителька математики з села Привільне.

Галина Водько, 11 грудня 1978 року народження, проживає в селі Привільне, до окупації працювала вчителем математики і класним керівником 9 класу.

Напад на Гандзюк в Херсоні

Після окупації підтримала «освободітєлєй» і пішла на них працювати у “російській” школі.

Живеться колаборантці наче непогано, але щось таки вона передчуває. На новорічні свята Галина Водько на своїй сторінці у Фейсбук написала «Не такой уж плохой выдался год, если на елке висит гирлянда, а не ты».

Звучить як тост «за те, щоб у нас все було і нам за це нічого не було». Адже багато хто з таких «вчителів» сподівається, що уникне покарання за свою діяльність під час окупації, пояснивши співпрацю “тяжкими обставинами”. Хоча всім відома ця обставина — великі криваві російські карбованцеві зарплати.

Проросійські колаборанти збирають підписи на «вибори путіна» на ринку в місті Генічеськ

Генічеськ ua цікавився інформацією про Галину Водько. І завдяки її рідній сестрі Альоні Алісової ми дізналися, що Галина Водько під час окупації разом зі своєю рідною сестрою Альоною із сільської ради села Привільне зірвали прапор Росії та спалили в печі.

На окупованій Херсонщині військові РФ тиснуть на «органи правопорядку» з вимогами не відкривати справу про зґвалтування

Але сестриця забула додати, що як тільки Галина ( разом із усім педколективом) отримала українську зарплату за декілька місяців і кошти на оздоровлення, тут же перевзулася і без докорів сумління стала викладати за російськими програмами.

Додамо, що жоден вчитель Привільненської школи не пішов на простій. У той час, коли міста України 29 грудня 2023 року зазнали масованої атаки російськими ракетами, дронами і бомбами, ці «педагоги» веселилися на Новорічному корпоративі.

Матері рахують загиблих дітей, а колаборанти — пляшки шампанського.

Втрати російської армії станом на 11 січня 2024 в Україні

От admin