49-річна колишня начальниця одного з сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області пішла на співпрацю із окупантами.

Проводила примусову «евакуацію» до рф: підозру отримала ще одна окупаційна чиновниця з Херсонщини

Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, жителька Олешок у лютому 2023 року обійняла посаду так званого «начальника отдела по делам детей, опеки и попечительства Алешкинской военно-гражданской администрации» — псевдооргані, створеному окупаційною владою регіону.

У цей же час жінка вступила до політичної партії «єдина росія», зареєструвалася як кандидат у депутати та у вересні 2023 року взяла участь у псевдовиборах до незаконного органу влади, а згодом очолила «Совет депутатов Алешкинского муниципального округа».

У липні 2023 року на посаді так званого «заместителя главы военно-гражданской администрации Алешкинского муниципального округа» забезпечувала проведення примусової евакуації цивільних з Олешок до рф.

Також жінка примушувала місцевих жителів, які мають статус опікуна, надавати відповідні відомості окупаційній владі. У разі відмови погрожувала вилучити дитину з родини. Схиляла батьків-вихователів вивозити дітей на територію російської федерації.

Ще в тему — Відомі імена трьох колаборантів, які пішли служити в окупаційну поліцію Олешківського району

Переконувала людей отримувати паспорти та інші документи, які видавали відповідні служби країни-агресорки.

Йдеться про Іваннікову Ларису Валеріївну, повідомлення про підозру якій опубліковане на сайті Офісу Генерального прокурора. За процесуального керівництва Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур їй заочно повідомили про підозру у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору (ч. 5 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Вам буде цікаво — Новини Херсонщини. ЗСУ йде вперед, ворог тікає, в тилу крадуть гроші

Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

От admin