В рамках робочого візиту делегації на Херсонщину, яку очолив заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, представили транспортну стратегію України до 2030 року. Також відбулась зустріч з керівництвом Херсонського морського торгового порту

Наразі порт розглядається, як один з пріорітетних об’єктів розвитку інфраструктури в рамках транспортної стратегії України до 2030 року. На часі дізнатися більше про плани порту на подальший ровиток та пошук інвесторів.

Перспективи, які має Херсонський порт

Заступник міністра інфраструктури оглянув потужності порту. Під час зустрічі за його участю було обговорено можливості щодо заведення інвестора та ймовірних інвестиційних проектів. Херсонський морський торговий портовий термінал включений до пілотних концесійних проектів. Для інвесторів така форма співробітництва, як державно-приватне партнерство із портовими інфраструктурними компаніями, може бути цікавою, бо держава має надавати гарантії щодо компенсації різниці прибутку або компенсації інвестицій. Про подальші плани керівництва порту та потенційних інвесторів обіцяють повідомити незабаром.

Азовське море найкраще для відпочинку влітку з дітлахами

От admin