Біля офісу Представництва Президента України в АР Крим в Херсоні відбувається безстрокова мирна акція протесту проти бездіяльності, на їх думку, голови установи Наталії Попович.

Близько 50 осіб, серед яких представники кримськотатарських громадських організацій, колишні бійці батальйону «Айдар» та активісти Автомайдану, облаштували на місці наметове містечко.

Один із організаторів протесту Володимир Сенча на своїй сторінці в соцмережі Facebook оприлюднив світлини з акції та пояснив, що не влаштовує учасників в роботі Представництва Президента України в АР Крим:

— За три з лишком роки окупації Криму представника Президента тут ніхто не бачив. Мало того, що офіс постійно закритий, телефони теж не відповідають. Фейкова структура створена (як і всі реформи) для відводу очей євроспонсорів.

Учасників не влаштовує непрозорість роботи установи, а також відсутність видимих результатів діяльності цієї організації.

Як повідомляє Володимир Сенча, силами активістів і представників громадських організацій було створено Громадську раду при Представництві Президента України в Криму — поки в наметі просто під офісом.

Інша активістка Катерина Кувита відзначає, що двері в будівлю залишаються замкненими:

— На домофон ніхто не відповідає. Жодного відповідального за контакти зі ЗМІ не побачили, хоча на вулиці безліч місцевих засобів масової інформації, ATR, «Радіо Свобода».

Подали вже кілька заяв до поліції, зафіксувавши повну відсутність роботи державного органу в робочий час, перешкоджання журналістській діяльності.

Краще, ніж Наталя Попович президентську гілку влади останнім часом не ганьбив ніхто. Організували вуличний штаб «Громадська рада з питань Криму». Нехай насолоджуються!

Як передає Gazet@ks, з мітингувальниками зустрівся в. о. першого заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, якому учасники акції пообіцяли передати копії звернень до державних органів та облдержадміністрації стосовно цього питання.

Азовські простори

От admin