Кілька тижнів тому багато херсонські ЗМІ писали про чергове фейкове шоу від «Опозиційного блоку», яке було спрямоване проти навчання дітей українською мовою.

Ця проблема знайшла своє продовження у Білозерці. Так, до нас звернулося кілька батьків дітей, які навчаються у Білозерської гімназії ім. Печерського. Їхнє обурення викликав наступний факт.

Вам буде цікаво — Російські підрядники півроку не можуть закінчити ремонт в одній із шкіл окупованого Генічеська

Як виявилося, учитель цього навчального закладу активно бере участь в акціях «Опозиційного блоку» проти української мови. Крім того, що викладач активно веде антидержавну позицію і виступає проти державної мови, обурення батьків викликає те, що вона ще й викладає українську мову!

В ході подальшого спілкування виявилося, що мова йде про одіозною екс-чиновниці часів Януковича (займала пост начальника районного відділу освіти), в минулому найактивнішою діячці партії Регіонів, чинному депутата «Опозиційного блоку» в Білозерському районній раді Ірині Козльонкіної. Звільнена після революції гідності у 2014 році грандесса місцевого розливу була влаштована директором гімназії А.І. Власюком, якого теж характеризують як махрового регіонала, на посаду вчителя української мови.

Батьки розповіли, що саме Козльонкіна постійно супроводжувала члена «Опозиційного блоку» Анну Середу під час її вояжу по Білозерському району спрямованого проти української мови і активно брала участь в пропаганді цього питання.

В кінці нашого спілкування батьки поставили риторичне запитання: «Чому влада довірила навчати наших дітей лукавої, брехливої особі? Коли вона щира? Коли говорить нашим дітям про любов до рідної української мови або коли виступає проти нього на своїх партійних зібраннях?

От admin