Херсонський державний універсітет столовая

У Херсонському державному університеті відкрили студентську їдальню

Столовая для студентів в Херсонському державному універсітету

Херсонський державний університет є одним із навчальних закладів в Україні і зазвичай надає різні освітні програми в різних галузях, таких як гуманітарні науки, природничі науки, технічні науки і соціальні науки.

Херсонський Державний Універсітет

ХДУ засновано у листопаді 1917 року під час Першої світової війни на базі евакуйованого Юріївського вчительського інституту. У 1919 році навчальний заклад було перейменовано на Херсонський педагогічний інститут із 4-річним терміном навчання.

На початку 1920-х років інститут було перейменовано на Херсонський інститут народної освіти (ХІНО), а в листопаді 1924 року йому було присвоєно ім’я Н. К. Крупської.

З серпня 1941 року до березня 1944 року під час Другої світової війни роботу інституту було зупинено. У 1944 році, після поновлення роботи, в інституті розпочали роботу фізико-математичний, географічний, природничий, історичний та літературний факультети.

1973 року в інституті було відкрито факультет загальнотехнічних дисциплін, 1977 року — факультет педагогіки, 1986 року розпочато навчання на факультеті іноземних мов.

1992 року відкрито аспірантуру, на базі філологічного факультету створено факультет додаткових педагогічних спеціальностей та перепідготовки кадрів, факультети української філології та зарубіжної філології.

1994 року було відкрито факультет фізичного виховання та спорту, а також Херсонський Академічний ліцей при ХДУ. У 1998 році Херсонський державний педагогічний інститут реорганізовано на Херсонський державний педагогічний університет, на базі якого у 2002 році створено Херсонський державний університет. 2004 року створено Науково-дослідний інститут інформаційних технологій. У квітні 2005 року розпочав роботу Центр розвитку малого бізнесу.

У ході російської окупації Херсонської області керівником ХДУ влітку 2022 року було призначено Тетяну Томіліну, на яку 12 вересня того ж року було скоєно замах.

От admin