Російський лікар з Башкортостану у своєму інтерв’ю підтвердив ту тезу, що Генічеська районна лікарня працює в режимі військового госпіталю російської армії.

Тут, в операційній Генічеської лікарні, за його словами, він провів близько 30 операцій пораненим солдатам російської армії, яка воює у Херсонській області.

Судячи з його слів, що він багато чому навчився оперуючи російських солдатів, російський лікар фактично тут підвищував свою кваліфікацію і проходив практичне навчання операціям з усунення наслідків мінно-вибухових травм.

Лікарі з російської глибинки приїжджають у Генічеську область для підвищення кваліфікації та отримання досвіду робіт із бойовими пораненнями

Також можна зробити висновок, що триває практика відряджень російських лікарів на територію Генічеської області Херсонщини через крайній дефіцит медичних працівників та лікарів на окупованій території.

Місцеві лікарі відмовляються працювати у лікарнях та клініках Генічеської області з тієї причини, що вони стали військовими госпіталями і продовжуючи там працювати місцевий медперсонал побоюється кримінальних справ від української сторони вже не стільки за співпрацю з окупаційною владою, а вже за сприяння російської армії

Гострий брак медичних кадрів на окупованій території Генічеської та Мелітопольської областей змушує московську владу винаходити нові стимули для лікарів та медперсоналу з російської глибинки

Критична нестача навіть відряджених лікарів на окупованій території змусила російську владу відкрити програму матеріального стимулювання медичних працівників, які забажають переїхати в Генічеську або Мелітопольську області.

Загалом і внаслідок війни дефіцит кваліфікованих кадрів на окупованій території становить 70-80% від потребного.

Треба відзначити, що великого бажання переїжджати на постійне місце проживання в ці дві області медичні кадри не виявляють з тієї простої причини, що тут небезпечно і в принципі непередбачувано по обстановці через війну.

Новини Генічеська

От admin