Закінчився обласний етап гри «Сокіл» (Джура)

Протягом шести днів, з 7 по 12 червня, на Херсонщині проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який приймав учасників з усіх районів області у селі Красному Скадовського району.

Організатором змагань виступив комунальний заклад «Центр туристсько–краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, працівники якого впродовж шести ігрових днів для 22 команд розробили та провели цікаву і насичену програму, що включала 11 видів змагань та конкурсів.

Діти мали змогу переглянути навчально-тренувальний вишкіл «Захисник», в ході якого військовослужбовці області ознайомили джур зі зразками військової техніки: установкою залпового вогню «Град», зенітними установками, БТРом, БРДМом, бойовим гелікоптером «МІ – 24» та різними видами стрілецької зброї, провели розбирання та складання автомата АК-74, відпрацювання вправи стрільби з положення лежачи з АК-74 та змагання «Влучний стрілець».

Також діти мали змогу взяти участь у відпрацюванні вправ «Одягання бойового одягу пожежного», «Порятунок потопаючого» з використанням кінця Александрова, «Влучний ствольщик», а працівники Державної служби надзвичайних ситуацій України в Херсонській області та волонтери загону швидкого реагування «Влад» Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели навчально-тренувальний вишкіл «Рятівник».

Яскравим моментом для юних джур став приліт 9 червня справжнього військового гелікоптера, пілот якого продемонстрував фігури вищого пілотажу. На ньому до учасників гри завітали й голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та начальник Херсонського гарнізону, військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Ігор Буднік. Вони звернулися до юних захисників з привітальним словом, вболівали за учасників під час змагань «Влучний стрілець», оглянули бойову техніку та скуштували разом з дітьми обід.

«Сьогодні військовій справі дітей навчають сильні духом люди, загартовані війною. Вони знають ціну миру, дружбі, незалежності. Упевнений, що їм вдасться передати усі якості та любов до України своїм вихованцям», — зауважив очільник області Андрій Гордєєв.

По завершенні ігрових днів, 12 червня, визначився переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), — ним стала команда-рій Великоолександрівського району, яка тепер захищатиме честь Херсонщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Джура», що відбудеться у липні-серпні в Харкові. Призерами гри стали команди Голопристанського та Каховського районів.

Всім переможцям та призерам були вручені грамоти, медалі та кубки. Також команда-переможець отримала від громадської організації  «Ветеранів-воїнів АТО на Сході України» перехідну шаблю та булаву, 15 комплектів  військової форми для участі у Всеукраїнському етапі гри «Джура», а призери –квитки на концерт гурту «Океан Ельзи».

Переможці інших конкурсів і змагань теж отримали нагороди. Завершилося свято показовими виступами працівників спецпідрозділів роти поліції особливого призначення і відділу швидкого реагування головного управління національної поліції та традиційним куштуванням справжнього козацького куліша.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять