За незаконне використання землі будуть конфісковувати врожай

Кошти з продажу врожаю з самовільно зайнятих земельних ділянок на Херсонщині поповнять державний бюджет України.

Цього року Херсонська область перша в Україні запровадить процедуру вилучення врожаю землекористувачів, які без дозвільних документів вирощують сільськогосподарську продукцію на теренах області.

«Великі площі земель знаходяться у використанні незаконно, тому в облдержадміністрації, як і в кожному районі області діє робоча група, мета якої скоординувати роботу щодо виявлення незаконного використання земель для вирощування сільськогосподарської продукції і прийняття відповідних рішень для покарання згідно з чинним законодавством», — розповів заступник голови ОДА Євген Рищук.

Сьогодні під час засідання з представниками прокуратури Херсонської області, Головного управління Нацполіції в Херсонській області, Головного управління ДФС  та Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області представників було  визначено процедуру щодо вилучення врожаю через судові органи та спрямування коштів до державного бюджету України.

За попередньою роботою відповідних фахівців у районах вже виявлено незаконне використання земельної ділянки у Новотроїцькому районі, де найближчим часом буде зібрано врожай. Про це зазначив Євген Рищук.

Розширене засідання відбудеться вже у наступний четвер.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року очільник області видав розпорядження щодо проведення інвентаризації земель, щоб вивести з тіні земельні відносини на території області та забезпечити надходження до бюджетів платежів від операцій із земельними ресурсами.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz