Влада посилить контроль за вантажівками

Кожного року у період зернозбиральної компанії на Херсонщині вагові машини порушують умови транспортування, перевищуючи навантаження на дорожнє покриття, що призводить до його руйнування.

Ця проблема знаходиться на контролі ОДА, тому сьогодні під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука відбулась нарада з питань недопущення руйнування автомобільних доріг внаслідок руху великовагових транспортних засобів, що здійснюють перевезення збіжжя урожаю.

Обговорення проблемних питань відбулось за участі представників Департаменту агропромислового комплексу ОДА, Головного управління Національної поліції у Херсонській області, Чорноморського регіонального управління Уктрансбезпеки та представників перевантажувальних терміналів.

Згідно з дорученням голови ОДА Андрія Гордєєва №341 «Про збереження покриття проїжджої частини автомобільних доріг загального користування області у 2017 році» фахівці Національної поліції визначили 22 позиції для установки комплектів дорожніх знаків, що попереджають про обмеження тоннажності і забороняють пересування з 08 до 20 години включно, якщо температура повітря більше 28 ° С або вага транспортного засобу  понад 24 тонн.

Як зазначив начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух, в області знаходяться лише два вагових комплекси, але вони не справляються з великою кількістю вантажних машин. Тому необхідно працювати на ділянках доріг, які знаходяться поблизу перевантажувальних терміналів. За останній час 400 водіїв із 9 тис. вантажівок, що пройшли перевірку на зважувальному комплексі,  сплатили штраф.

У підсумку засідання Євген Рищук доручив налагодити взаємодію між терміналами з прийому зернових культур і співробітниками Укртрансбезпеки, щоб недопустити прийом збіжжя у компаній-перевізників, які нехтують законодаством.  За результатами проведеної роботи вже наступного тижня відбудеться нарада.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять