Вихованці ясла-садку №10 в Херсоні отримали басейн

У ясла-садку №10 санаторного типу для дітей з туберкульозною інфекцією відкрито басейн.

Маленький херсонець Максим Старченко, який відвідує дитсадок і сьогодні вже встиг поплавати у новому  басейні, говорить, що на таку подію дітлахи давно чекали. А його мама Оксана додає, що цілком можливо, що  на дітей, які виховуються тут, чекає неабияка спортивна кар’єра.

Узакладі функціонує 12 груп: дві гупи для дітей віком від 2-х до 3-х років та десять груп для дітей віком від 3-х до 6 років із них три групи для дітей з особливими потребами. У закладі виховується та навчається 214 дітей.

Пріоритетом розвитку закладу є забезпечення  здоров’язбережувального середовища як цілісної системи.

Із урочистою подією вихованців дитсадку та їх батьків вітали міський голова та депутати міської ради.

«Сьогодні чудова нагода щиро порадіти за наших дошкільнят, які виховуються тут. Переконаний, діткам це принесе лише користь», — відзначив Володимир Миколаєнко, та додав, що у місті це вже другий садок із функціонуючим басейном. 

Зі свого боку, депутат міської ради Артем Кияновський зазначив, що за ініціативу відкриття басейну у ясла-садку №10 свого часу проголосували 54 представники депутатського корпусу.

Довідка.Для створення комфортних умов перебування дітей у закладі із міського бюджету для відкриття басейну виділено 878 тис. 00 грн.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять