Відбулося закриття театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

27 травня, відбулося урочисте закриття XIX Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Загалом Херсон відвідало 122 театрів з 14 країн (64 міста), запрошені гості, журі, представники ЗМІ з різних міст України.
Загальна кількість вистав, показаних за дні фестивалю – 301.

Закривав останній фестивальний день Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки. На завершальній виставі фестивалю «Вид з мосту» (А. Міллера), яка зірвала овації, був присутній голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та міністр культури України Євген Нищук, який відзначив, що у Херсоні найкраща, найгостинніша, найвдячніша та найвідкритіша глядацька аудиторія.

Євген Миколайович висловив вдячність колегам, театрами та колективам, які сьогодні виступали на сцені та впродовж 9 днів радували публіку цьогорічного фестивалю.

«Цей фестиваль є вже великим авторитетним європейським брендом, тому що сюди стали приїздити колективи з багатьох Європейських країн. Я безмежно вдячний, що на такому фестивалі ми можемо насолоджуватися його величністю театром», — поділився враженнями пан Нищук.

Також міністр культури України висловив вдячність Херсонській ОДА на чолі з Андрієм Гордєєвим, Херсонській облраді та Володимиру Миколаєнко, директору Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Олександру Книзі, які сприяють розвитку фестивалю.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зауважив, що театр – найкоротший шлях в будь-якій євроінтеграції.

«Я впевнений, що наступного року ми з вами ще більшим складом, більшою кількістю учасників та локацій, зможемо зробити найкращий фестиваль. Адже він є своєрідним мостом між Україною та іншими країнами,регіонами нашої держави. Сподіваюся, що ми надалі будемо прославляти Херсонщину», — висловив надії на майбутнє очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

На останок Олександр Книга анонсував ХХ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», який відбудеться 18 травня і запросив слідкувати за оновленнями.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять