Відбулось засідання Міського учнівського парламенту

24  травня  у  великій залі  міської ради відбулось пленарне засідання ІІІ сесії ХІ  скликання Міського учнівського парламенту при управлінні освіти.

На сесії лідери заслухали  звіти про роботу ради Міського учнівського парламенту та  комісій  з питань культури і духовного розвитку, екології та здорового способу життя, зв’язків з громадськістю, захисту прав дитини, , комісії з питань освіти  і про роботу медіа-клубу «NaVi».

Найкращим визнано результати роботи комісій з питань екології,з питань захисту прав дітей та  ради парламенту. Відзначені досягнення  діяльності медіа клубу «NaVi»?, який уперший рік своєї роботи отримав визнання на п’ятій Міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» (м. Київ). Члени Міського учнівського парламенту прийняли три рішення та доручили звернутися до  депутатів з питань можливості підтримки проведення загальноміського конкурсу «Я люблю Херсон».

Учасники заходу заслухали інформацію про результати апробації впровадження проекту «Я люблю Херсон» про підготовку до оздоровлення в загонах «Лідери»  (оздоровчий табір ім. Голубця, м. Скадовськ). Голови комісій  звернулися до учасників заходу надати свої пропозиції стосовно  змісту відпочинку та навчання в загонах «Лідер» в онлайн-режимі.  Члени парламенту проінформували про проект нового плану роботи Міського учнівського парламенту на 2017-2018 навчальний рік та запропонували  шкільній громаді міста взяти участь у його обговорені.

Перед початком проведення  сесії учнівських лідерів  було проведено нагородження 39 найактивніших лідерів парламенту, переможців конкурсів трьох конкурсів , підсумки яких були підведені у травні. Серед них переможці щорічного конкурсу «Місцеве самоврядування очима учнівської молоді»,  переможців конкурсу  «Ерудит –молодша ліга»,  конкурсу «Я люблю Херсон». 

Відзначили нагородами  кращих гравців  футбольної команди «Майстер_С» (учні спеціалізованої школи №12) за І місце у відкритому турнірі Миколаївської обласної федерації з та за друге місце  у відкритому турнірі Дитячих юнацьки спортивних шкіл (Херсон)Члени парламенту мали  нагоду привітати  футбольну  команду школи № 47, яка стала Чемпіоном України з  футзалу та чемпіоном Херсонської  області з футболу.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять