В облраді засідала мандатна коміся

В обласній раді відбулось засідання постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Комісія у складі депутатів – Романа Педченка, Геннадія Гомона, під головуванням Дмитра Бутрія, а також за участі заступника голови облради Оксани Рукавішнікової та радника голови облради Ігоря Шепелєва розглянула близько 30 питань порядку денного.

У першу чергу, члени комісії заслухали звіт про виконання Програми антитерористичних заходів на 2015-2016 роки та результати діяльності Головного управління Національної поліції у Херсонській області за 2016 рік. Обидва питання підтримано та винесено на чергову сесії обласної ради, заплановану на 9 червня.

Також депутати затвердили трьох кандидатур до списку присяжних Господарського суду Херсонської області, тоді як необхідна кількість – 20 осіб, але бажаючих більше не знайшлося.

Зважаючи на це, Оксана Рукавішнікова запропонувала звернутися до Господарського суду Херсонської області з пропозицією розмістити відповідні оголошення не лише на сайтах Господарського суду та Херсонської обласної ради, а й в інших ЗМІ, в тому числі на телебаченні.

За словами заступника облради, офіційні сайти відвідують у переважній більшості зацікавлені особи, а не прості люди, які і мають бути включені до списку присяжних.

Заангажованість депутати вбачили і при формуванні складу постійної діючої поліцейської комісії Управління поліції охорони в Херсонській області з представників громадськості. Як виявилося, з трьох запропонованих осіб двоє входять і до складу громадських організацій, і одночасно продовжують працювати у поліцейській структурі. Відтак, поки що підтримано лише одну кандидатуру – підполковника запасу, учасника бойових дій та АТО, першого командира 21 БТРО «Сармат» Віктора Євдокімова. По інших двох кандидатах питання іще вирішуватиметься.

Одноголосно депутати підтримали кандидатури депутатів обласної ради – Миколу Ставицького та Олександра Шумея – до складу постійної комісії Управління патрульної поліції у м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять