В Херсонській ОДА спілкувалися з інвесторами з Кореї

Про це розповів на своїц сторінці у соціальній мережі директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода:

«Сьогодні пройшла презентація інвестиційного потенціалу Херсонщини для представників передової корейської компанії POSCO DAEWOO.

Це інтегрована корпорація, яка здійснює торгівлю, займається різними наgрямками – від розробки природних родовищ до електроніки, металургії, обладнання. Потенційним інвесторам були представлені аграрний, енергетичний, індустріальний, логістичний потенціали області. Як зазначив представник корейської кампанії, вони були приємyо вражені нашими можливостями, зокрема вони висловили зацікавлення у співпраці в напрямку АПК області.

За їх словами, вони зараз розглядають проекти побудови чи модернізації порту з зерновим терміналом, також вони мають ідеї стосовно елеваторів, переробки соняшника на олію, крім того вони готові запропонувати співпрацю в напрямку модернізації сільгосптехніки із застосуванням корейських технологій.

Корейські інвестори повідомили, що вони зараз спілкуються із консалтинговими компаніями, які зараз підбирають для них інвестиційні проекти, і Херсонська область входить до переліку потенційних об’єктів інвестицій, як регіон із гарними природно-кліматичними та географічними умовами. Я ще раз хочу звернути увагу, що та регулярність, з якою до Херсонщини навідуються потенційні інвестори, говорить про те, що наша область має величезний інвестиційний потенціал, як в галузі АПК, так і в інших галузях економіки.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять