У травні на Херсонщині аграрії придбали з аукціонів права оренди на 708 гектарів землі

У травні цього року на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, аграрії придбали права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у  Білозерському (3), Верхньорогачицькому (2), Голопристанському (3), Каланчацькому (1), Каховському (2), Нижньосірогозькому (2)  та Скадовському (2) районах. Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала понад 708 гектарів. Лише за перший рік користування землею переможці торгів сплатили 653,4 тис. гривень.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів у травні була зафіксована у Каховському районі – 18,5% від нормативної грошової оцінки землі. За використання 96,4 га пасовищ для ведення фермерського господарства орендар щороку сплачуватиме до бюджету місцевої ради Херсонщини понад 55,2 тис. гривень, що у 4,6 разів перевищує стартовий розмір.

У 4,5 разів зросла стартова ціна лота під час земельного аукціону в Голопристанському районі Херсонської області. Тут за право орендувати 50 га землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва переможець торгів запропонував понад 29,1 тис. грн, що становить 18,18% від нормативної грошової оцінки землі.

В цілому від початку року на Херсонщині аграрії  придбали з аукціонів права на оренду 44 земельних ділянок загальною площею 2479,6 га на суму понад 3,66 млн гривень.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz