У прокуратурі області обговорені шляхи додержання конституційних прав в’язнів

Пріоритетом для органів прокуратури області є забезпечення додержання конституційних прав громадян у місцях тримання затриманих, установах попереднього ув’язнення, виконання покарань та при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи.

Так, сьогодні, 13 червня відбулась зустріч керівництва прокуратури області із представником Урядовогоуповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в області О.Прєдмєстніковим. Під час заходу обговорено ряд проблемних питань, які виявляються працівниками  органів прокуратури області під час вивчення стану додержання конституційних прав осіб у місцях несвободи, запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню. Визначено шляхи їх вирішення.

Також за підсумками наради прийнято рішення про направлення листа  задля сприяння Урядовим  уповноваженим для врегулювання проблемних питань на законодавчому рівні, а також внесення клопотань до відповідних центральних органів державної виконавчої влади.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять