У морській академії відкрили меморіальні дошки Героям Херсонщини

Вчора, 2 червня у Херсонській державній морській академії відбулося відкриття меморіальних дощок випускникам закладу, які загинули у зоні АТО.

Урочисте відкриття розпочалось з Гімну України, після чого курсанти розповіли коротку біографію загиблих бійців Олега Гребінського та Кирила Григорюка, які одні з перших пішли захищати рідну землю і загинули у зоні АТО.

Гребінський Олег Вільямович (03.07.1971 р.н.), навчався у Херсонському суднобудівному технікумі.  Старший сержант міліції, боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон». Загинув у бою 29 серпня 2014 року в місті Іловайськ на Донеччині (Іловайський котел). Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Григорюк Кирило Олександрович (24.01.1989 р.н.), навчався в Херсонському морехідному училищі. Був направлений у «гарячу точку» рядовим 28-ої окремої механізованої бригади. Загинув у бою 04 вересня 2014 року в селі Андріївка на Донеччині під час виконання бойового завдання, коли підрозділ потрапив у засідку.

Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання, після чого право відкрити дошки надали першому заступнику голови облдержадміністрації Валентині Січовій та голові благодійного фонду «Українські серця» Олегу Бакаренко.

13329678_1030208107062469_285840634_n

До бібліотеки ХДМА Валентина Січова передала книгу «Хронологія мужності», в якій зібрані усі відомості про бійців Херсонщини, які загибли у зоні АТО.

Після відкриття дощок пам’яті бійцям, вони були освячені отцем Іоанном Замараєвим.

Ініціатива вшанування пам’яті загиблих патріотів, наших земляків належить благодійному фонду «Українські серця».

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz