У Мангера не можуть знайти підприємство

Наша редакція неодноразово писала про вкрай неефективне управління Херсонською обласною радою комунальним майном області. Комунальні підприємства цікавлять керівництво ради та значну кількості депутатів лише з точки зору працевлаштування на хлібне місце, «віджиму» цікавої нерухомості або способом контролю бюджетних коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МАНГЕР ТРУДОУСТРОИЛ ЕЩЕ ОДНОГО ДЕПУТАТА»

Ми наводили безліч прикладів цієї ситуації. З останніх можна згадати призначення радикала Педченка на посаду керівника Комунальної установи з будівництва та експлуатації ХОР, спроба Мангера викинути з приміщення КП «Кіновідеопрокат» на вулицю молодіжний клуб «Арт Хаб» і звичайно відверті рейдерські дії депутата Шадріна, який вкрав у громади 300 м2 спортивної зали у приміщенні КУ «Палац молоді та спорту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ДЕПУТАТ ОБЛСОВЕТА ЗАХВАТИЛ КОММУНАЛЬНОЕ ИМУЩЕСТВО»

Але в цьому сліпому дерібану майна громади народні обранці взагалі крім грошей нічого не бачать і це доходить до курьйозів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ХЕРСОНСКИЙ АРТ-ХАБ СТАЛ РАЗМЕННОЙ МОНЕТОЙ МАНГЕРА»

Нагадаємо, що з грудня 2016 року керівництво Херсонської обласної ради почало, на їх думку, наводити лад у комунальних закладах сфери фізичної культури і спорту, інформує видання «ПІК».

Одним із закладів, який у січні 2017 року було повністю зруйновано, стала комунальна установа «Спорт для всіх». У лютому облрада зрозуміла, що втратила підприємство та почала його формування з чистого аркушу. Але вже було запізно.

Тож маємо такий результат — вперше за 13 років через зупинення діяльності КУ «Спорт для всіх» на Херсонщині не вшановували героїв спортивного 2016 року.

Проведення даної урочистої церемонії було заплановано на січень 2017 року в ХОАМДТ ім. М.Куліша. Проте, як з’ясувалося, на думку певних депутатів, даний захід можна провести і у «генделику» у будь-який час. Та наразі вшанування досі не відбулося у будь-якому форматі. 

І таких прикладів у цьому році було ще багато, але кульмінацією на даний час став лист від 11 липня 2017 року заступника голови облради до виконуючого обов’язки директора КУ «Спорт для всіх» С. Яворського з проханням повідомити обласну раду про адресу фактичного розташування КУ «Спорт для всіх». 

Оце так фокус! Херсонська обласна рада, як з’ясувалося, гадки не має, де знаходиться комунальна установа зі штатом у 10 осіб та фінансуванням з обласного бюджету близько 700 тисяч грн. Тоді що можна казати про діяльність цієї КУ?!

В пошуках ми можемо допомогти обласній раді. Є інформація, що дана установа, незрозуміло з яких підстав, знаходиться у двох тренерських роздягальнях площею близько 40 кв. метрів Херсонського вищого училища фізичної культури по вулиці Петра Калнишевського, 2а. 

Правда, зв’язку з зовнішнім світом вони без телефонів та інтернету, звісно, не мають. Але питання в іншому: як 10 осіб можуть працювати у роздягальнях, в яких вони навіть сісти за офісні столи одночасно не зможуть, бо місця не вистачить? Хто оплачує їх там знаходження? І що вони насправді роблять?

скрін Спорт для всіх

До речі, це не перший «прикол» від керівництва обласної ради з приводу діяльності КП — у відповідь на інформаційний запит щодо майна, яке є на балансі КП «Арабатська стрілка», в облраді відповіли, що не є належними розпорядниками інформації та переадресували запит до самого КП. Чим фактично розписалися у тому, що не володіють ситуацією щодо майна підприємства, засновником якого є облрада.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
последние сначала наиболее популярные
Уведомлять
Алексей Анатольевич
Гость

Понабирают дураков в рады, а потом возмущаются, куда страна катится, караул, пАмагите….