У літній період у Херсоні будуть діяти 52 табори відпочинку

З метою організації активного та змістовного відпочинку школярів з 29 травня 2017 року у Херсоні працюватимуть 49 пришкільних (на базі загальноосвітніх навчальних закладів) та 3 міських таборів відпочинку:

— „Сонечко”  (при  Херсонському Центрі позашкільної роботи, просп. Текстильників, 6а,  51-87-97, з 8 червняу п’ять змін);

— „Юнга”  (при Херсонському дитячому оздоровчому центрі „Юнга”, вул. Дорофеєва, 32,  27-44-66, з 1 червняу п’ять змін),

— „Альтаїр” (військово- патріотичного спрямування при Херсонському міському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, вул. Церковна  55;  22-45-53; з 12 червня у п’ять змін).

У таборах відпочинку  запланована  насичена програма національно-патріотичного, розважально-екскурсійного та спортивно-оздоровчого характеру.

Всього під час літньої оздоровчої кампанії послугами оздоровлення та відпочинку заплановано охопити  понад 18 тисяч дітей, з них 100% дітей пільгових категорій.

Вартість 3-разового харчування у пришкільних таборах складає 64, 42грн. на день (за 14 днів –901,85 грн.).  Для дітей молодшої школи організовано денний сон.

При школах функціонуватимуть  3-годинні загони з одноразовим харчуванням – 34,36 грн./день.

На базі 23 пришкільних таборів, зокрема спеціалізованих шкіл,  планується організувати роботу 15 мовних загонів та 11 загонів з вивченням японської культури, у яких учні будуть удосконалювати розмовну мову, культуру інших країн та поєднувати навчання із захоплюючим відпочинком.

У міських таборах відпочинку “Сонечко”, “Юнга”, Альтаїр” вартість харчування на день складає 43,06 грн.  (на 14 днів – 602,82 грн.).  Для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  — харчування за рахунок бюджету в межах лімітних призначень. Додаткову інформацію з питань оздоровлення дітей можна отримати на сайтах закладів: hcpr@ukr.net, yungahmr@i.ua,  hmnvk@ukr.net.

При складанні режиму адміністрація таборів враховує природно-кліматичні умови, санітарно-гігієнічні вимоги, вікові особливості учнів. Режим дня складено так, щоб він забезпечував дітям максимальне перебування на свіжому повітрі, участь в оздоровчих, фізкультурних і спортивних заходах. У програмі таборів відпочинку передбачено відвідування музеїв, бібліотек, планетарію, кінотеатрів, військової та пожежної частин, екскурсії до парків, пляжів тощо.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять