У літній період у Херсоні будуть діяти 52 табори відпочинку

З метою організації активного та змістовного відпочинку школярів з 29 травня 2017 року у Херсоні працюватимуть 49 пришкільних (на базі загальноосвітніх навчальних закладів) та 3 міських таборів відпочинку:

— „Сонечко”  (при  Херсонському Центрі позашкільної роботи, просп. Текстильників, 6а,  51-87-97, з 8 червняу п’ять змін);

— „Юнга”  (при Херсонському дитячому оздоровчому центрі „Юнга”, вул. Дорофеєва, 32,  27-44-66, з 1 червняу п’ять змін),

— „Альтаїр” (військово- патріотичного спрямування при Херсонському міському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, вул. Церковна  55;  22-45-53; з 12 червня у п’ять змін).

У таборах відпочинку  запланована  насичена програма національно-патріотичного, розважально-екскурсійного та спортивно-оздоровчого характеру.

Всього під час літньої оздоровчої кампанії послугами оздоровлення та відпочинку заплановано охопити  понад 18 тисяч дітей, з них 100% дітей пільгових категорій.

Вартість 3-разового харчування у пришкільних таборах складає 64, 42грн. на день (за 14 днів –901,85 грн.).  Для дітей молодшої школи організовано денний сон.

При школах функціонуватимуть  3-годинні загони з одноразовим харчуванням – 34,36 грн./день.

На базі 23 пришкільних таборів, зокрема спеціалізованих шкіл,  планується організувати роботу 15 мовних загонів та 11 загонів з вивченням японської культури, у яких учні будуть удосконалювати розмовну мову, культуру інших країн та поєднувати навчання із захоплюючим відпочинком.

У міських таборах відпочинку “Сонечко”, “Юнга”, Альтаїр” вартість харчування на день складає 43,06 грн.  (на 14 днів – 602,82 грн.).  Для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  — харчування за рахунок бюджету в межах лімітних призначень. Додаткову інформацію з питань оздоровлення дітей можна отримати на сайтах закладів: hcpr@ukr.net, yungahmr@i.ua,  hmnvk@ukr.net.

При складанні режиму адміністрація таборів враховує природно-кліматичні умови, санітарно-гігієнічні вимоги, вікові особливості учнів. Режим дня складено так, щоб він забезпечував дітям максимальне перебування на свіжому повітрі, участь в оздоровчих, фізкультурних і спортивних заходах. У програмі таборів відпочинку передбачено відвідування музеїв, бібліотек, планетарію, кінотеатрів, військової та пожежної частин, екскурсії до парків, пляжів тощо.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz