У Корабельному районі відзначили День матері

Вчора, 5 травня, у Корабельній районній у місті Херсоні раді,  відзначали День матері.


На торжество, яке було організоване з ініціативи голови районної у місті Херсоні  ради Наталії Чорненької,  запросили багатодітних матерів, матерів – героїнь, активісток жінок-матерів, майбутніх матусь,  дружин та матусь наших  захисників та воїнів, які загинули в АТО. Дякували матерям представники обласної та міської влади, військовики, отець Андрій Калита. Вручали грамоти, подарунки, а ще творчі колективи, дітки  підготували з нагоди свята концерт для гостей.


Кожна дитина має право на сім’ю — на люблячих тата, маму. Віддати частину власної душі, дати родину дітям  – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, може не кожен. Адже тут потрібна і небайдужість, і любов, і терпіння, і готовність багато працювати.


Почесні  грамоти обласної  ради вручили особливим трьом людям, які саме такі – доброзичливі, чуйні та відповідальні.


Любов Дмитрієва  виховує 4 дітей – двох хлопчиків і двох дівчаток. Найстаршому зараз 16 років, наймолодшій – 9 років. Тетяна  Переверзєва стала опікуном для двох дівчаток – підлітків, які називають її мамою.


Ще одна непересічна людина, якій вручили, згідно розпорядження голови обласної ради, Почесну грамоту облради – Віктор Циба. У 2009 році він був призначений опікуном дитини, 1999 року народження, позбавленої батьківського піклування.  Тепер хлопець уже навчається у ліцеї, виховує його Віктор Кирилович сам, замінивши йому і матір, і тата.


Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz