У ХОДА обговорили проекти у сфері відновлювальної енергетики

В обласній державній адміністрації провели нараду стосовно стану реалізації проектів у сфері відновлювальної енергетики в Херсонській області, яка пройшла під керівництвом заступника голови ОДА Олександра Адамчика.

До обговорення були запрошені представники Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, ТОВ «Сивашенергопром», ТОВ «Віндкрафт-Каланчак», ТОВ «С.Енерджі-Херсон», ТОВ «Атлас Капітал Енерджи», ТОВ «Соларенерго», ТОВ «Ренджі Татарбунари», ТОВ «Ренджі Персай», ТОВ «Бі Енержі» і ТОВ «Фрі Енержі».

На сьогодні в області вже діють 4 вітрові та 6 сонячних електростанцій і саме тому Олександр Адамчик попросив поінформувати учасників наради про стан реалізації таких проектів з відновлювальної енергетики, які потужності планується встановити ще, в яких районах і в які терміни.
Присутні представники профільних компаній зазначили, що наразі в області триває процес підготовки передпроектної документації задля економічної доцільності і господарської потреби проектування підприємств, їх розміщення та техніко-економічного обгрунтування.


При цьому зазначили, що в ході проведення робіт важливою складовою є адміністративний супровід проектів.
Олександр Адамчик погодився з такою позиціє і запевнив, що обласна державна адміністрація всебічно підтримуватиме реалізацію проектів відновлювальної енергетики на Херсонщині, адже важливо поліпшувати розвиток альтернативної енергетики в області за європейським зразком.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять