У Херсонській міськраді обговорили зміни до містобудівного законодавства

Керівництво управління з питань державного рхітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради провели нараду стосовно змін до містобудівного законодавства.

Як зазначив начальник управління Ростислав Маршак, у зв’язку з набранням чинності Закону №1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» зазнали змін ряд дозвільних та декларативних процедур, ліцензування будівельної діяльності, перевірок.

Основною метою Закону є перехід від категорій складності об’єктів будівництва до класів наслідків (відповідальності), перехід від триступеневої дозвільної системи (повідомлення, декларація, дозвіл) до двоступеневої (повідомлення, дозвіл) та триступеневої дозвільної системи (повідомлення, декларація, дозвіл) до двоступеневої (повідомлення, дозвіл).

Із 10 червня у разі коригування проектної документації замовник будівництва зобов’язаний повідомити відповідний орган державного архітектурно-будівельного контролю із документальним підтвердженням відповідних змін.

Для забудовників передбачено перехідний період — до 10 серпня 2016 року, за який усі документи мають бути приведені у відповідність до чинного законодавства.

Слід звернути увагу, що після 10 червня можливість прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва класу наслідків СС2 без ліцензії видів господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками у підрядника або субпідрядника — містобудівним законодавством України не передбачено.

Управління з питань державного рхітектурно-будівельного контролю звертається до всіх замовників будівництва з проханням консультуватись з питань змін до містобудівної документації за адресою вул. Перекопська, 166 або телефоном (0552) 35-30-07.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300