У Херсоні відкрилась фотовиставка, присвяченої «сонячним дітям»

У Херсоні відбулась презентація виставка херсонського фотографа Олександра Андрющенка «46+». Проект присвячено «сонячним діткам» і проходить він під гаслом «Я — дитина, я — не синдром Дауна».

Метою проекту є достукатися до людей через світлини.

«Я завжди усвідомлював, що “нестандартні” люди, до яких належать і люди з синдромом Дауна — найбільш соціально незахищені. Ще з дитинства інколи доводилося спостерігати неадекватну реакцію в суспільстві. Розумів, що причина — у неналежному вихованні та недостатній інформації на дану тему», — говорить Олександр Андрющенко.

Захід пройшов урочисто, «сонячні діти» підготували концертну програму — танцювали, читали вірші, показували спортивні виступи.

На фотовиставку завітав міський голова Володимир Миколаєнко. Користуючись нагодою, він привітав мам «сонячних діток» із сьогоднішнім святом — Днем матері та прийдешнім — Днем сім’ї.

«Люди із синдромом Дауна мають відчувати себе такими ж членами суспільного життя, як і інші. Вони надзвичайно активні, ми всі можемо повчитися у них доброти та життєлюбства», — підкреслив Володимир Миколаєнко.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300