У Херсоні відбудеться патріотична акція

3 серпня у Херсоні, за підтримки громадської організації «Ти не один» відбудеться Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція під назвою «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».

Акція стартує 31 липня у м.Дніпро та пройде в усіх обласних центрах, завершись на День Незалежності України у прифронтовому місті Покровськ Донецької області.

Під час акції через усі регіони провезуть закріплену на автомобілі Картину Миру, виконану дітьми та дорослими. У кожному місті на центральній площі відбуватимуться масштабні презентаційно-мистецькі дійства.

Також у рамках акції пройдуть благодійні аукціони українських художників під гаслом «Мистецтво лікує»(кошти від реалізації кожної картини буде перераховано на лікування воїна АТО) та майстер – класи з малювання.

Організатори закликають усіх небайдужих взяти участь в акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну», головною метою є показати світу, що всі дорослі і діти мають спільне бажання — жити в щасливій країні.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять