У Херсоні стартує національно-патріотична акція «Ми – українці»

З березня по жовтень 2017 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова за підтримки управління культури та управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації проводить обласну національно-патріотичну акцію «Ми — українці».

Стартом акції «Ми – українці» стане святковий захід «З Україною в серці живу», який відбудеться 14 березня 2017 року о 14.30  у великій залі Херсонського музичного училища.

На захід запрошеніучні та студенти м. Херсона,депутати обласної ради, представники громадських та волонтерських організацій, письменники, працівники бібліотек міста і області, військовослужбовці, спортсмени.

У ході святкового заходу «З Україною в серці живу» відбудеться презентація обласної національно-патріотичної акції «Ми – українці». З нагоди Дня українського добровольця представники влади привітають членів добровольчих формувань, які брали участь у подіях на Майдані та воювали у зоні АТО.

До програмисвяткового заходу включені музичні та хореографічні виступи студентів Херсонського училища культури, музичного училища, дитячих та молодіжних танцювальних колективів.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz