У Херсоні пройде Фестиваль американського кіно «Незалежність»

Посольство США в Україні повідомляє, що у рамках святкування 25-річчя дипломатичних відносин, Фестиваль американського кіно «Незалежність» вирушив у дорогу та завітає до нашого міста з проектом «Кінобус». «Кінобус» подорожує за маршрутом: Кривий Ріг (7 липня 2017), Запоріжжя (8 липня 2017), Херсон (9-11 липня 2017), а також Миколаїв (12-13 липня 2017). Протягом фестивалю відбудуться безкоштовні покази сучасних американських документальних фільмів, а також святковий показ хіта 1992-го року «Їх власна ліга».

Також «Кінобус» запрошує на лекцію кінознавця та кінокритикині, редактора розділу кіно онлайн-видання www.cultprostir.ua Надії Заварової «Фільми, які створили 21 сторіччя: мрійники та прагматики сучасного Голлівуду». Лекція присвячена фільмам та їх творцям, які сформували обличчя Голлівуду. Пошуки, знахідки, експерименти, розчарування та натхнення «Фабрики мрій» та її невтомних талановитих працівників, з якими все ще перебуває сила кіно.

Для затятих кіноманів та кінопрофесіоналів Херсона та Миколаєва організатори підготували практичний майстер-клас від знаного українського документаліста Дмитра Тяжлова. Учасники будуть працювати над одно-хвилинним відео, де місто — головний актор та навчись виявляти в сучасний спосіб відчуття від життя свого міста.

Окрім того, на фестиваль завітає заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Рейджин Стоукс.

У Херсоні фестиваль проходитиме на базі громадсько-культурного центру Kherson Art hub (вул.Гімназична, 30А).

Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять