У чому ж звинувачують власника Херсонського суднобудівного підприємства (інфографіка)

Самою гучною новиною цього дня, а скоріш за все і тижня, стала інформація про спробу працівників Генеральної прокуратури України вчинити обшук у оселі депутата Херсонської обласної ради Василя Федіна, який також є генеральним директором суднобудівного холдингу «Смарт Мерітайм Груп». Зазначений холдинг функціонує на потужностях збанкрутілого ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» і є власністю так званого «православного олігарху» В. Новинського.

Нагадаємо, що Василь Федін є главою фракції партії «Опозиційний блок» у Херсонській обласній раді, яку називають правоприємницию  «партії Регіонів» біглого Віктора Януковича. Сам Василь Федін  довгий час був активним діячем херсонського осередку цієї партії, перебуваючи у минулому п’ять років депутатом  ії фракції у Херсонській міській раді.

Не беремося спрогнозувати які саме можуть бути питання до Василя Федіна у слідчих Генерального прокуратури, але скоріш за все це може буде пов’язане із карної справою у відношенні до працедавця пана Федіна Новинського. Вадим Новинський,  також у минулому діяч «партії Регіонів» екс-президента Януковича,  зараз є народним депутатом фракції «Опозиційний блок» і, як стверджують експерти,  неформальним куратором Херсонської області у керівництві партії.

Наразі, згідно з офіційними джерелами претензії до пана Новинського наступні.

Так, у минулу середу, 16 листопада 2016 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко на засіданні Комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України представив подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Вадима Новинського.

Генеральний прокурор України повідомив, що управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України, за фактом перевищення влади та службових повноважень колишніми високопосадовцями (В. Януковичем, В. Захарченком, В. Новинським та В. Коряком), а також іншими працівниками правоохоронних органів міста Києва, при незаконному позбавленні волі особистого помічника, нині покійного, Предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира (В. Сабодана), а саме, архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (О. Драбинка).

У ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів, які свідчать про причетність до вчинення вказаного кримінального правопорушення народного депутата України VIII скликання В. Новинського.

 

 

 

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz