Центр захоплюючої науки працює для дітей зі всієї Херсонщини – Андрій Путілов

Сьогодні у Херсоні відкрився Центр захоплюючої науки — науково-демонстраційний освітній центр для учнів та молоді зі всієї Херсонщини, який працює на базі комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді облради. Центр створений для того, щоб відродити інтерес учнів до науки. Тут проводитимуть тематичні виставки, практичні заняття, лабораторні дослідження, зустрічі з науковцями.


У церемонії відкриття Центру взяли участь голова обласної ради Андрій Путілов, перший заступник голови ОДА Валентина Січова.

Як відзначив голова обласної ради Андрій Путілов, дуже важливо, щоб діти мали можливість проводити дослідження. «Я знаю дуже багатьох мешканців області, які в свій час пройшли через Малу академію наук. Фактично, це база підготовки майбутніх науковців. Отримавши тут знання, діти продовжують навчання у найкращих вишах країни», — каже голова обласної ради.


Центр розміщується у будівлі, спорудженій ще у 1871 році (вул. Ливарна,4). Тут за кошти обласного бюджету проведено термосанацію – на це виділено 140 тисяч гривень. «Термосанація дозволить знизити енерговитрати, а заощаджені кошти можна буде спрямувати на придбання обладнання для Малої академії наук. Дуже важливо, що Центр створений для дітей зі всієї області», — каже голова обласної ради.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz