«Теплі кредити» це можливість збереження теплоресурсів області

Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик під час виїзного засідання колегії у Генічеську під час обговорення питання теплозабезпечення Генічеського району.

Особливу увагу приділили вирішенню питання забезпечення 1400 домогосподарств району теплом у зимовий період під час побудови нового газопроводу.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив, що будівництво газопроводу займе не меше 4 роки і коштуватиме 1 млрд 300 млн грн. «Ми не можемо допустити того, що весь цей час зазначені будинки залишаться без тепла. Саме тому варто звернути особливу увагу на теплі кредити» – зазначив він.

Таку думку підтримав і в.о. заступника голови Олександр Адамчик та зауважив, що теплі кредити – це не тільки альтернатива газу, це система збереження тепла в будинках.

«Завдяки теплим кредитами ми зберігаємо наявні газові ресурси області. Потрібно розуміти, що вартість газу дорожчає, тому це можливість зекономити  гроші і менши сплачувати  за газ, окрім цього зменшиться використання природного газу, якого зараз не вистачає », – зазначив Олександр Адамчик.

Місцеві управління соціального захисту мають надати консультації та роз’яснення серед громадян щодо переваг,які дають використання «теплих кредитів”.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz