Старий центр Херсона переведуть на альтернативне опалення

Вчора, 17 травня, на обласному телеканалі «Скіфія» відбувся прямий ефір «Від першої особи» за участі голови Херсонської ОДА  Андрія Гордєєва. Відповідаючи на запитання журналіста Наталії Верлати щодо планів, які будуть вживатися до підготовки наступного опалювального сезону, очільник області зазначив:

«У нас є велика проблема по лінії ТЕЦ зі старим центром Херсона, тому що є великі втрати теплоносія. Там більше 10 тисяч метрів мереж теплоносія, але в той же час вони не забезпечують опаленням ті помешкання, які його потребують. Саме тому ми переводимо старий центр на автономне альтернативне опалення. Там є 6 об`єктів обласного підпорядкування. Ми братимемо їх на себе.

Плануємо поставити там блочні котельні для того, щоб можна було об`єднати однією котельнею Херсонський літературний музей ім. Б. Лавреньова, обласний краєзнавчий музей, пологовий будинок. Далі йде Військовий комісаріат та Училище культури, їх так само будемо об`єднувати однією автономною котельнею. Таким чином ПАТ «Херсонгаз» має збільшите ГЄРП, зробити середній тиск, відремонтувати труби. Це дозволить провести весь цей квартал на автономне опалення. У нас там 366 абонентів і більша половина з них уже погодилися на встановлення приладів опалення.

Сьогодні ми ці заходи затвердили, потім вони підуть на сесію міської ради, виконком обласної ради, в адміністрацію, для того, щоб ми могли до початку опалювального сезону відрізати старий центр міста від опалення ТЕЦ. Як наслідок, ми уникнемо небажаних тепловтрат, підмивання грунтів, будинків. Я обіцяю, що цим літом будуть зайняті всі, щоб в опалювальний сезон ми увійшли нормально.»

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять