Глава облради привітав медиків Херсонської обласної дитячої лікарня

Сьогодні, у рамках заходів з нагоди Дня медичного працівника, який відзначається у неділю, 19 червня, голова обласної ради Андрій Путілов відвідав комунальний заклад «Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня» обласної ради.

Він оглянув лікарню, ознайомився з тим, як облаштована її територія. Пізніше голова облради зустрівся з медичним персоналом та вручив Почесні грамоти обласної ради колективам відділень лікарні, які взяли участь у конкурсі з благоустрою ділянок на території медичного закладу. Він також передав обладнання, необхідне для реанімації маленьких пацієнтів.

Спілкуючись с медичними працівниками Андрій Путілов подякував їм за те, як вони облаштували територію лікарні, доклавши для цього чимало зусиль. «Серед вас багато по-справжньому талановитих людей, а та краса, яку ви створюєте, дійсно допомагає у лікуванні дітей, відволікає малюків та їх батьків від проблем», — відзначив голова облради.

Він також відзначив, що вже не вперше відвідує обласну дитячу лікарню, тому добре знає, що турбує як медиків, так і громаду області. Андрій Путілов  підкреслив, що у минулому році для придбання обладнання дитячій обласній лікарні було виділено 1 млн гривень. «У 2016 році – близько 8,7 млн гривень», — сказав голова облради. Уже оголошений тендер на придбання ендоскопічного обладнання для проведення операцій, двох реанімобілів для транспортування новонароджених, на ремонт та оснащення автомобілів, на установку одного повністю обладнаного місця в реанімації новонароджених. Голова облради також розповів про інші проекти, які підтримує депутатський корпус обласної ради.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300