Сьогодні обговорять місцеву ініціативу по забороні поборів в школі

10 березня 2016 року о 13:30 відбудеться круглий стіл щодо проекту місцевої ініціативи «Розвиток спроможності та оптимізація матеріальних ресурсів у сфері освіти міста Херсона» в великій залі приміщення Херсонської міськой ради за адресою просп.Ушакова, 37.

До участі в круглому столі запрошені представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці міста, а також чиновники та громадські організації сфери освіти.

Запрошення розповсюджують представники громадської організації «Громадська безпека та розвиток».

Не зважаючи на складну назву місцевої ініціативи, її зміст дуже простий: впорядкувати в школах та дитячих садках отримання благодійних пожертв з боку батьків, відновити принцип добровільності благодійної та зменшити коруппійні ризики при використанні коштів благодійників (батьків).

Загалом, представники громадських організацій хочуть виконати три завдання.

По-перше, створити комісію з питань впорядкування процесів отримання благодійної допомоги закладами освіти м. Херсона.

По-друге, до 1 червня розробити єдиний прозорий механізм отримання та контролю за використанням благодійної допомоги закладами освіти м. Херсона.

Третє, й найцікавіше, заборонити збір коштів з батьків в школах та дитячих садках до введення в дію прозорого механізму отримання та контролю за використанням благодійної допомоги.

Джерело: видання «Політична Херсонщина»

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять