Ще один гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб готовий до заселення

Завтра ще 16 родин (50 людей) із числа внутрішньо переміщених осіб отримають безкоштовні ордери на заселення до гуртожитку по вул.Поповича,15.

Ремонт на 900 кв.м. виконано у рамках реалізації проекту «Активізація територіальної громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб», що фінансується Європейським Союзом спільно із міською владою.

Сьогодні міський голова перевірив стан відремонтованих приміщень.

«На сьогодні це вже третій гуртожиток, який на 100% готовий до експлуатації. Ми вдячні європейським партнерам за підтримку, і самі докладаємо немалих зусиль, щоб люди, які залишились без власних домівок відчували, що ми піклуємось про них. Співпраця у рамках проекту продовжується, зовсім скоро ми звітуватимемо перед ЄС за використані кошти та домовлятимемось про нові напрямки роботи», — коментує міський голова Володимир Миколаєнко.

Крім 16 кімнат відремонтовано 2 кухні, душові та санвузли.

У кімнатах відновлено підлогу, стіни та стелю, здійснено заміну труб водопроводу і каналізації, системи централізованого опалення, електричної мережі, встановлено лічильники води та електроенергії, металопластикові віконні блоки та металеві кімнатні двері, на кухнях — електроплити, кухонні меблі з мийками, холодильники та бойлери, в туалетних кімнатах — нові сантехнічні прилади та пральні машини.

Завтра, окрім ордерів, родини, переселені із Донецька та Луганська отримають також гігієнічні набори першої необхідності — подушки, ковдри, комплекти постільної білизни, махрові рушники, предмети особистої гігієни, миючі засоби та посуд.

Родина переселенки з Луганської області Галини вже заселилась та мешкає у гуртожитку. Займають дві кімнати. А дітлахи вже встигли завести домашню тваринку.

«У Херсоні нас дуже привітно зустріли. Спочатку кожного дня здавалось, що ми тут тимчасово. Сьогодні ми вже сприймаємо ваше місто як свій дім, тому плануємо залишитись тут», — зазначає Галина.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять