Сесія Херсонської облради почалася із нагородження


Сесія обласної ради, сьогодні, 31 березня розпочалася з привітання земляків з високими нагородами.
Зал стоячи привітав двох військовослужбовців – старшину Валерія Петрачука та солдата Ігоря Шведа, яким вручили Державні нагороди. Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі вони нагороджені орденами «За мужність» III ступеня.


«Це нагорода не лише моя, це нагорода всього мого підрозділу, — відзначив Валерій Петрачук. — У нашому підрозділі є загиблі хлопці – це пам’ять про них».
Ігор Швед подякував військовослужбовцям, які нині захищають Україну на передовій та теж підкреслив, що нагорода, яку він отримав – не лише його, але й всіх інших бійців.


Почесну грамоту обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад Нижньосірогозького району вручили Івану Яціву, голові Нижньосірогозької районної ради.
За участь у загальноукраїнському проекті культурної інтеграції «Український Донбас», особистий внесок у популяризацію української культури та високий патріотизм Подяку голови обласної ради отримав Володимир Муравицький, оператор філії Національної телекомпанії України «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».
Вітаючи з почесним званням «Заслужений працівник транспорту України» Анатолія Баліна, директора товариства «Херсонське АТП 16554», голова обласної ради Андрій Путілов сказав, що це людина, яка, на думку колег-транспортників, заслуговує на відзначення. А.Баліна відзначили за значний особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, високий професіоналізм «Це людина – якою пишається наша Херсонщина», — сказав голова облради.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300