Розпочалася підготовка до святкування ювілею Херсонського державного університету

У 2017/2018 році Херсонський державний університет відзначить 100 річницю із дня заснування і відкриття. Університетська спільнота разом з ОДА вже сьогодні розпочинають активну підготовку до цієї знаменної події.

01 березня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової відбулося робоче засідання організаційного комітету з приводу розробки і втілення програми святкування ювілею університету. Участь у нараді взяли начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький, ректор Херсонського державного університету Василь Стратонов та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Учасники зустрічі зосередилися на головних напрямах розробки програми святкування, обговорили робочі питання організації  ювілею та пропозиції членів оргкомітету.

Зокрема, було детально обговорено регіональний план заходів, який включає зони активності академічної спільноти і студентства, зону активності широкої громадськості, зону медійної і веб-активності, та буде реалізовуватися протягом поточного року.

Так, Василь Стратонов повідомив, що 2017 рік буде відзначений посиленням науково-дослідної роботи, приуроченої до історії університету: «Планується проведення у стінах університету серії міжнародних наукових конференцій, семінарів, майстер-класів, які дозволять глибше пізнати актуальні проблеми сьогодення крізь призму славетних традицій та досягнень університету».

Підсумовуючи, Валентина Січова підкреслила, що 100-річчя Херсонському державному університету — це подія не тільки для університетської громади, це свято багатьох тисяч випускників, вихованців, друзів, колег, партнерів університету, Херсонщини і всієї країни. Ювілейні заходи об’єднають усіх, хто причетний до славетної історії та сьогодення університету в Україні та далеко за її межами.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300