Рада стейкхолдерів Херсонщини погодила регіональне замовлення на підготовку кадрів

Стейкхолдери – це особи, що зацікавлені в розвитку професійної освіти Херсонського регіону. Це представники Департаментів облдержадміністрації, закладів освіти, роботодавці, громадські активісти та інші.

Сьогодні, 31 травня, під керівництвом заступника голови ОДА Андрія Балоня, на засіданні регіональної ради стейкхолдерів розглянули та погодили регіональне замовлення на підготовку кадрів у професійно-технічних навчальних закладах на 2017 рік з урахуванням потреб регіонального ринку праці.

Начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький звітуючи, повідомив що вже другий рік поспіль професійно-технічна освіта фінансується з регіонального рівня: «А так як ми маємо регіональне фінансування, то постало питання регіонального замовлення робітничих кадрів. Тобто, роботодавці Херсонщини говорять скільки та якого напрямку підготовки працівники їм потрібні на підприємства».

Громадське харчування, економіка та сільське господарство – ті галузі, професії яких користуються найбільшим попитом в нашому регіоні.

Таким чином, цьогоріч вступити на навчання у професійно-технічні заклади за регіональним замовленням можливість матимуть близько 4000 учнів. Саме такої кількості робітничих кадрів нині потребує ринок праці Херсонщини.

Резюмуючи Андрій Балонь подякував всім присутнім та наголосив, що Рада провела оперативну та конструктивну роботу: «Я сподіваюсь, що наша робота не буде марною, а буде якісним прикладом того як можна забезпечити виконання завдань Уряду і поєднати їх з потребами сектору економіки, які потребують якісну підготовку виробничих кадрів».

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять