Путілов віддав останню шану журналісту Павлу Шеремету

22 липня у м. Києві в 11.00 розпочалася прощальна церемонія з відомим журналістом Павлом Шереметом.

Віддати шану загиблому прийшли сотні людей, серед яких були і херсонці, зокрема,  голова облради Андрій Путілов та херсонський фотограф, атошник Віктор Залевський, голова концерну «Укроборонпром» Роман Романов.

Як відзначив  Андрій Путілов,  у  цей день він перебуває в справах у столиці, і просто не міг не прийти на церемонію прощання.

«Я починаю завжди свій день з того, що читаю сайт Української правди, адже там висловлюється об’єктивна думка не тільки щодо подій в Україні, а й в світі, — зазначив у розмові з головою правління громадської організації «Всеукраїнська організація «Петиція України» Оленою Очеретяною Андрій Путілов, — Це трагедія, яка нікого не може залишити байдужим. Сьогодні нам  потрібно згуртуватися ”.

Нагадаємо, вранці 20 липня о 7:45 в Києві вибухнуло авто, в якому знаходився журналіст. Наразі слідство розглядає шість версій убивства, у тому числі через професійну діяльність, з особистих мотивів, розглядається також російський слід (дестабілізація ситуації в Україні), можливий замах на Олену Притулу, якій належав автомобіль. Ще дві версії правоохоронні органи поки що не озвучують, повідомляє Укрінформ.

Похорони журналіста відбулися у Мінську 23 липня.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300