Промоніторено інформацію щодо оприлюднення залишків лікарських засобів у медичних закладах

15 листопада, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та здорового способу життя під головуванням Віктора Клименко. У ході засідання депутати розглянули 10 питань порядку денного в повному обсязі.

Депутати комісії позитивно розглянули усі питання, такі як забезпечення мешканців безкоштовним медичним обстеженням за направленням лікарів; хід виконання обласної програми «місцевих стимулів» для працівників галузі охорони здоров’я Херсонської області на 2013 – 2016 роки, тощо.

За ініціативою голови Херсонської обласної ради та КЗ «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» проведено моніторинг оприлюднення інформації щодо залишків лікарських засобів і медичних виробів, які поставляються на виконання державних програм.

Так, у Херсонській області діє 40 державних програм якими передбачено централізоване постачання з державного бюджету лікарських засобів та медпрепаратів. В реалізації цих програм приймає участь 9 обласних лікувально-профілактичних закладів.

За результатами моніторингу персональних офіційних web- сайтів обласних лікувально-профілактичних закладів встановлено, що у 2-х закладах відсутні взагалі та із 7 закладів, що мають персональні web- сайти, тільки на сайтах 3-х закладів розміщена відповідна інформація. На сайтах 4-х закладів інформація взагалі не оприлюднена – проінформувала Ірина Литвинова.

Депутати на комісії досить дискусійно розглянули питання порядку денного намагаючись знайти оптимальні варіанти доступу до інформації.

При перегляді діючих web-сайтів встановлено, що на головній сторінці відсутнє пряме посилання на вказану інформацію, кожний сайт має індивідуальну навігацію, що ускладнює пошук для користувачів.

З метою забезпечення широкого розповсюдження інформації серед населення та зручного доступу до неї, досягнення прозорості в розподілі медикаментів депутати підтримали пропозиції Агенції щодо запровадження єдиного формату розміщення інформації на головній сторінці сайту всіх закладів.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz