Продовжуються роботи щодо будівництва газопроводу в Генічеському районі

Вчора, 24 травня, у прямому ефірі передачі «Від першої особи» на ТРК «Скіфія» заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик розповів про хід робіт, які проводяться в області для побудови газопроводу від Асканії Нови до Генічеського району.

Так, заступник очільника області зазначив, що першим етапом стабілізації проведення осінньо-зимового опалювального сезону минулого року стала заміна газового обладнання на нове, – з використанням альтернативних видів палива, у всіх закладах соціальної сфери району, були чітко відпрацьовані графіки планового відключення газу. Як результат, опалювальний сезон 2016-2017 року для генічан пройшов стабільно й без проблем у подачі газу до всіх будинків у районі.

Другим етапом вирішення питання газу буде будівництво самого газопроводу й управлінням капітального будівництва облдержадміністрації вже проводяться проектні роботи.

Як прогнозує Олександр Адамчик, цього року повністю завершити будівництво газопроводу буде неможливо, нову газову систему мешканці Генічеського району отримають вже до початку опалювального сезону 2018-2019 року за умови стабільного фінансування й співпраці з місцевою владою. При цьому він запевнив, що зважаючи на хід будівництва, мешканці району не відчують погіршення в отриманні послуг користування газом.

«Новозбудований газопровід надасть не тільки додаткові запаси газу з газотранспортної системи України, а й забиратиме той, що у літній період року спалюється чи скидається в атмосферу. Тобто громадяни матимуть змогу систематично отримувати якісний український газ», — звернув увагу заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять