Прикордонники відмовили у пропуску 5 іноземцям

У контрольному пункті «Чонгар» прикордонники продовжують виявляти осіб, які потрапили до анексованого Криму із порушеннями та без необхідних документів.

Так, учора у контрольному пункті «Чонгар» прикордонники виявили чотирьох громадян Узбекистану та одного громадянина Казахстану. Під час проходження прикордонного контролю військовослужбовці встановили, що в усіх іноземців не було спецдозволу на перебування в анексованому Криму та потрапили вони туди через пункт пропуску у Керчі, функціонування якого тимчасово припинено.

Усім іноземцям прикордонники відмовили у пропуску на материкову Україну та заборонили відвідувати Україну протягом 3-х років.

Але громадянин Узбекистану за допомогою однієї тисячі російських рублів намагався вирішення питання із прикордонниками про безперешкодний перетин адмінмежі у напрямку материкової України та непроставлення відмітки про заборону в’їзду, на що військовослужбовець відмовився.

Від неправомірної винагороди військовослужбовець відмовився, а про даний факт прикордонники повідомили Національну поліцію.

За інформацією прес-служби Державної прикордонної служби України

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять