Посол Південної Кореї завітав до Херсона

19 травня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея Лі Янг Гу.

Головні напрямки, які обговорювалися на зустрічі — це агропромисловий комплекс, логістична галузь, біоенергетичні проекти, наукове та технічне співробітництво.

Андрій Гордєєв акцентував увагу на можливостях спільного виробництва сонячних панелей для подальшого впровадження сонячної енергетики в області: «Херсонщина має сприятливі кліматичні умови та практичні сонячні характеристики, 265 сонячних днів, які  роблять Херсонщину інвестиційно привабливою саме  у перспективі розвитку геліоенергетики».

Очільник області додав, що вклад в «зелені інвестиції» — це гарна можливість заробляти.

Також обговорювалося інвестування в будівництво нових портів у Херсонській області, в які могли б заходити судна типу «Panamax».

На зустрічі Андрій Гордєєв запросив посла Кореї і потенційних інвесторів на ювілейний Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», що відбудеться у м. Нова Каховка 29 – 30 вересня.

Присутні були радник-посланник Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, заступники голови ОДА Євген Рищук, Андрій Балонь, Дмитро Бутрій та  Почесний консул Республіки Корея в Херсоні Микола Баграєв.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz