Перша частина IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму відбудеться у м. Клайпеда

25 травня у литовському місті Клайпеда відбудеться перша частина IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

Узгоджений між Херсоном та Клайпедою перехід до формату проведення, який передбачає частину заходів у Литві та частину в Україні, сприятиме розширенню можливостей херсонського бізнесу, активізує впровадження спільних проектів з колегами з бізнес-середовища Литви та інших країн ЄС.

Зазначений підхід, коли організація бізнес-форуму відбувається послідовно у декількох країнах, в перше реалізується по подібним заходам в Україні за місцевою ініціативою. При цьому, за домовленістю Херсона та Клайпеди, організаційні витрати по заходам бере на себе приймаюча сторона.

Заплановані до проведення заходи та обговорення у м.Клайпеда повинні стати потужним поштовхом для активізації економічних стосунків та запровадження бізнес-проектів, як у Херсоні так і у Клайпеді.

До програми форуму внесено на обговорення питання стратегічного розвитку м.Клайпеда, перспектив реалізації вже розпочатих та ініціювання нових спільних проектів у м.Херсон. Буде обговорено питання розвитку портової галузі та ролі морських портів Херсона та Клайпеди у загальній мережі портів Балтійського та Чорноморського басейнів.

Значну увагу буде приділено питанням інновації у портових містах, з цією метою у Клайпеді виступить з промовою керівник грантових програм ЄС та стимулів Агенції економічного розвитку Амстердаму Жерарден Бур.

Окремо, за участю співробітника з питань економіки Європейської комісії Маріуса Ващега, буде приділено увагу обговоренню інвестиційного плану Європейської комісії з прикладами на проектах розвитку портів.

Передбачається глибоке обговорення питань «зеленої» енергетики за участю директора профільної Європейської комісії Кестутіса Садаускаса.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz