ПАТ «Херсонводбуд» планують приватизувати

Херсонське підприємство «Херсонводбуд» ввійшло до переліку підприємств, в статутному фонді яких є частка держави, які планується приватизувати у 2016 році.

Наразі ПАТ «Херсонводбуд» належить до сфери управління Міністерства аграрної промисловості України, очільник якого Олексій  Павленко так прокоментував необхідність продажу не лише херсонського, але й інших державних підприємств агропромислового комплексу –

«Серед переліку державних підприємств до продажу у 2016 році, запланованих Фондом державного майна України, — 21 підприємство аграрного сектору.

Неодноразово наголошував, що прозора аграрна приватизація — одна з основних передумов успішних реформ, подолання корупції та подальшого зростання економічних показників галузі. Ми готові передати до Фонду держмайна всі підприємства, що знаходяться під управлінням Міністерства.

Приватизація держпідприємств — це залучення інвестицій та нових технологій. Утворення нових робочих місць, розвиток сільських громад та збільшення надходжень до бюджету».

 

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять