ПАТ «Херсонводбуд» планують приватизувати

Херсонське підприємство «Херсонводбуд» ввійшло до переліку підприємств, в статутному фонді яких є частка держави, які планується приватизувати у 2016 році.

Наразі ПАТ «Херсонводбуд» належить до сфери управління Міністерства аграрної промисловості України, очільник якого Олексій  Павленко так прокоментував необхідність продажу не лише херсонського, але й інших державних підприємств агропромислового комплексу –

«Серед переліку державних підприємств до продажу у 2016 році, запланованих Фондом державного майна України, — 21 підприємство аграрного сектору.

Неодноразово наголошував, що прозора аграрна приватизація — одна з основних передумов успішних реформ, подолання корупції та подальшого зростання економічних показників галузі. Ми готові передати до Фонду держмайна всі підприємства, що знаходяться під управлінням Міністерства.

Приватизація держпідприємств — це залучення інвестицій та нових технологій. Утворення нових робочих місць, розвиток сільських громад та збільшення надходжень до бюджету».

 

 

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz