Онлайн-сервіси Херсонської міської ради

Бажання візуалізувати корисні для херсонців дані та зробити Херсон більш електронним з’явилось у спеціалістів відділу громадських зв’язків Херсонської міської ради у 2016 році. З того часу запроваджено «Інтерактивну карту Херсона», «Електротранспорт онлайн» та Інтерактивну систему візуалізації «Відкритий бюджет».

Інтерактивна карта міста Херсона— онлайн-ресурс, який надає херсонцям інформацію про 8 сфер життєдіяльності міста.

Ремонт доріг

Розділ інтерактивної карти «Ремонт доріг» містить перелік вулиць, внутрішньодворових проїздів, тротуарів, які ремонтують згідно титульних списків відділу доріг управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку, затверджених виконавчим комітетом Херсонської міської ради.

Натиснувши на будь-який об’єкт, ви побачите вид робіт та суму, виділену із міського бюджету.

Ремонт житлового фонду та ліфтового обладнання

У цьому розділі можна ознайомитися із титульними списками житлового фонду та ліфтового обладнання. Натиснувши на об’єкт, користувач отримує інформацію про адресу та кошти, виділені на той чи інший вид робіт.

Об’єкти, які підключені до ПАТ «Херсонська ТЕЦ»

Перед початком опалювального сезону 2016-2017 року на інтерактивну карту було нанесено об’єкти, які обслуговує ПАТ «Херсонська ТЕЦ».

Об’єкти, рекомендовані до відключення від ПАТ «Херсонська ТЕЦ»

У даному розділі міститься інформація щодо об’єктів, які буде відключено від обслуговування ПАТ «Херсонська ТЕЦ» та коштом міського бюджету переведено на автономне опалення.

Карта тимчасових споруд

На інтерактивній карті Херсона ви також можете переглянути комлпексну схему розміщення торгівельних кіосків (МАФів) по районах міста.

Зеленим кольором позначено об’єкти власників, які мають дозвільні документи на розміщення тимчасової споруди. Жовтим — МАФи, у який закінчується срок договору. Червоним — незаконні тимчасові споруди.

Натиснувши на об’єкт, користувач отримує інформацію про адресу, тип, власника МАФу, дату оформлення паспорту та срок його дії.

Рекламні конструкції

Розділ інтерактивної карти містить інформацію щодо біг-бордів, бек-лайтів та інших рекламних конструкцій у Херсоні. Синім кольором позначено законні конструкції, червоним — ті, власники яких встановили їх незаконно.

Натиснувши на об’єкт, користувач отримує інформацію про адресу, тип, розмір та власника рекламної конструкції.

Зовнішнє освітлення

МКП «Херсонміськсвітло» за кошти міського бюджету виконує ремонт електромереж зовнішнього освітлення. Які саме вулиці Херсона увійшли до програми освітлення, можна переглянути у даному розділі карти. Натиснувши на ліхтарик, користувач побачить адресу, вид та суму, виділену на ремонт чи встановлення вуличних ліхтарів.

Реконструкція системи поливів центральних парків міста

У 2017 році у Херсоні розпочнуть реконструкцію Лебединого озера та усієї системи поливів центральних парків та вулиць.

Даний розділ показує, де саме проходять комунікації, які станції поливів планують встановити та які зони вони охоплять.

Сервіс знаходиться на стадії розробки. Далі планується розписати кожен з етапів реконструкції та вартість кожного з них.

Рух електротранспорту он-лайн

Разом із сайтом «Easyway» Херсонська міська рада запустила на офіційному сайті gps-дані тролейбусних маршрутів Херсона. Подивитись, де саме зараз рухається тролейбус, який вам потрібен, можна, перейшовши за посиланням через банер на головній сторінці сайту.

Інтерактивна система візуалізації «Відкритий бюджет»

Розділ містить інформацію про дані щодо розпорядників та отримувачів коштів міста Херсон.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять